Home

pravdepodobne cestné Ďalšie druhé kolo svetový pohár slalom muži 2019 zlá nálada Dookola obrovský

Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (Alta Badia 2021, výsledky) |  SPORTNET
Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (Alta Badia 2021, výsledky) | SPORTNET

Vlhová mimo prvej desiatky v obrovskom slalome: Nevyšlo mi to! | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Vlhová mimo prvej desiatky v obrovskom slalome: Nevyšlo mi to! | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Svetový pohár v Aare: Líderkou po prvom kole Shiffrinová, Vlhová priebežne  na desiatom mieste
Svetový pohár v Aare: Líderkou po prvom kole Shiffrinová, Vlhová priebežne na desiatom mieste

Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila  tretia | TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila tretia | TVNOVINY.sk

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová dnes - obrovský slalom 2 kolo výsledky / lyžovanie | Šport.sk

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom 2. kolo v Killington 2022 | SPORTNET

Štartová listina - slalom - muži - streda - SP Garmisch-Partenkirchen

ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (zjazdové lyžovanie) |  SPORTNET
ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET

Adam Žampa vypadol, Andreas nepostúpil / výsledky obrovský slalom | Šport.sk

Vlhová zrejme príde o ďalšiu konkurentku. Keď ide naplno, má problém -  Zimné športy - Športweb
Vlhová zrejme príde o ďalšiu konkurentku. Keď ide naplno, má problém - Zimné športy - Športweb

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Kranjska Gora 2022 | SPORTNET

2. kolo slalom muži - Světový pohár v alpském lyžování | Česká televize

Are svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

Skvelé druhé kolo. Žampa zažiaril v Japonsku - Zimné športy - Športweb

Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25.  mieste | JOJŠPORT
Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25. mieste | JOJŠPORT

Lienz svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová víťazka VIDEO

Obrovský slalom muži ONLINE Adam Žampa 2. kolo Bansko muži

Svetový pohár - 2. kole obrovského slalomu zrušili | Šport.sk

Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie športové správy

V 1. kole ju zdolala len jedna súperka. Pozrite si Vlhovej jazdu - Zimné  športy - Športweb
V 1. kole ju zdolala len jedna súperka. Pozrite si Vlhovej jazdu - Zimné športy - Športweb