Sporting Lisabon podal sťažnosť na UEFA: Za bývalých hráčov žiada až 200  miliónov eur | Športky.sk
Sporting Lisabon podal sťažnosť na UEFA: Za bývalých hráčov žiada až 200 miliónov eur | Športky.sk

Vstupenky a zájazdy na zápasy Benficy Lisabon | FutbalTour.sk

Sporting aj Benfica s ďalšou výhrou. Bok po boku na čele + VIDEO | Šport7.sk

FUTBALOVÝ VELIKÁN MENOM PORTUGALSKO | Futbalovysen.sk

FUTBAL: Sporting Lisabon vyhral Portugalský pohár, rozhodol Sarabia (VIDEO)  | SPORTNET
FUTBAL: Sporting Lisabon vyhral Portugalský pohár, rozhodol Sarabia (VIDEO) | SPORTNET

Futbalista Jaremčuk prestúpil z Gentu do Benficy Lisabon

Benfica si v prvom semifinále poradila s Juventusom, derby pre FC Sevilla -  Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb
Benfica si v prvom semifinále poradila s Juventusom, derby pre FC Sevilla - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Lisabon zvýši šance outsiderov. Dopraje bavorskému valcu? - Šport - Futbal  - Európske poháre - Športweb
Lisabon zvýši šance outsiderov. Dopraje bavorskému valcu? - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Benfica Lisabon získala portugalský titul

Prezident Benficy Lisabon je v domácom väzení, na krku má viaceré obvinenia

Benfica Lisabon - Aktuálne články | Športky.sk

Liverpool FC - Benfica Lisabon: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy  majstrov | Športky.sk
Liverpool FC - Benfica Lisabon: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov | Športky.sk

Chelsea zabrala v odvete a vyradila Dortmund, Benfica Lisabon poľahky  postúpila cez Bruggy | Športový Čas
Chelsea zabrala v odvete a vyradila Dortmund, Benfica Lisabon poľahky postúpila cez Bruggy | Športový Čas

Atletico Madrid a Benfica Lisabon ďalšími štvrťfinalistami | TVNOVINY.sk

Futbal: Benfica Lisabon - SC Braga 1:0 v 10. kole portugalskej ligy |  Šport7.sk
Futbal: Benfica Lisabon - SC Braga 1:0 v 10. kole portugalskej ligy | Šport7.sk

Portugalsko Lisabon futbal LM štvrťfinále odveta Bayern - Šport je život

Luz Stadium & Benfica Museum Tour - vstupenky, ceny, čo očakávať

Benfica vo finále EL nezlomila kliatbu, začaroval ju Maďar - SITA.sk

Liga majstrov: PSG a Benfica zabojujú o post lídra skupiny (preview) |  SPORTNET
Liga majstrov: PSG a Benfica zabojujú o post lídra skupiny (preview) | SPORTNET

Analýza zápasu Benfica Lisabon - FC Porto: Kto sa prebojuje do finále  Ligového pohára?
Analýza zápasu Benfica Lisabon - FC Porto: Kto sa prebojuje do finále Ligového pohára?