Home

nikto zomrieť hostiteľ reprezentácia kajak Oženiť sa váza Leeds

Všichni čeští kajakáři postoupili na evropském šampionátu do finále, ženám  se nedařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Všichni čeští kajakáři postoupili na evropském šampionátu do finále, ženám se nedařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Asociácia športových klubov Piešťany - Piešťanci sa predstavili na  Majstrovstvách sveta
Asociácia športových klubov Piešťany - Piešťanci sa predstavili na Majstrovstvách sveta

Děčínský Kajak zářil na MČR, celkem získal 24 medailí - Děčínský deník

V ŠTÚROVE PRVÉ PRETEKY SEZÓNY - Kajak & kanoe klub Komárno

ŠK KAJAK | Ratnovce

Martin Jankovec – Wikipédia

slovenská reprezentácia Archives - Týždenník KOMENT

Slovenskí reprezentanti na ME v Poznani získali dve medaily, bronzovú a  striebornú - SITA.sk
Slovenskí reprezentanti na ME v Poznani získali dve medaily, bronzovú a striebornú - SITA.sk

Čeští reprezentanti ve sjezdu na divoké vodě zaváleli, z mistrovství světa  ve španělském Seu putuje do Česka šest individuálních medailí - Pádler.cz
Čeští reprezentanti ve sjezdu na divoké vodě zaváleli, z mistrovství světa ve španělském Seu putuje do Česka šest individuálních medailí - Pádler.cz

Kanoisté TJ Kajak jsou v plné zimní přípravě - Děčínský deník

ŠK Kajak prispel k víťazstvu mládežníckej reprezentácie Slovenska – pnky.sk

Grigar nechýba v reprezentácii v K1, v C1 neuspel Martikán

Slovensko čakajú MS v rýchlostnej kanoistike 2022 (preview) | SPORTNET

Čeští závodníci získali na Světovém poháru v Praze-Troji 2021 celkem pět  kovů - Pádler.cz
Čeští závodníci získali na Světovém poháru v Praze-Troji 2021 celkem pět kovů - Pádler.cz

Kvalifikačné preteky v rýchlostnej kanoistike: Zemník | SPORTNET

Kanoe a kajak | SPORTNET

V Slovenskej reprezentácii sa ocitne až 16 detí z komárňanského Kajak &  kanoe klubu | Ahoj Komárno
V Slovenskej reprezentácii sa ocitne až 16 detí z komárňanského Kajak & kanoe klubu | Ahoj Komárno

Vodní sporty na LOH 2021 v Tokiu ✔️ kanoistika, slalom, veslování |  BetArena.cz
Vodní sporty na LOH 2021 v Tokiu ✔️ kanoistika, slalom, veslování | BetArena.cz

Kajak - Kanoe Piešťany

V semifinále MS sa predstavia 4 slovenské kajaky | Slovenská Kanoistika

Vodný slalom: Preteky v Čunove rozhodli o zložení reprezentácie, Martikán v  nej bude chýbať
Vodný slalom: Preteky v Čunove rozhodli o zložení reprezentácie, Martikán v nej bude chýbať